Yaşam

2019 Banyo Fayans Modelleri

2019 Banyo Fayans Modelleri| 2019 Banyo Fayans Modelleri Banyolarda Yeni Dönem Dekorasyon ; Çok fazla zamanımızı geçirmiyor olsak da herkesin evinde banyonun yeri çok ayrıdır. Hem fiziki temizlik, hem ruhsal rahatlık alanları olan banyolar için en çok üzerinde durulan konu dekorasyonudur. Su kullanımının fazla olması sebebiyle duvarlarda fayans kullanımının banyolarda daha fazla tercih edilmesi, bu alanlardaki dekorasyonun önemli bir bölümünü fayansların oluşturmasına neden oluyor.

Fayans Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Banyo dekorasyonunda fayans seçiminin önemi büyük. Çünkü sık sık değiştirme imkanının güç olması, hem banyonun büyük bölümünü kaplaması açısından fayans seçiminde bazı kriterler göz önüne alınmalı.

İlk olarak seçeceğiniz fayans modeli, banyo ile bir uyum, bir bütünlük gösterebilmelidir.

İkinci olarak temizliğin önemli olması sebebiyle kir göstermeyen modeller daha çok tercih edilmeli, kapalı tonlardan kaçınılmalıdır.

Bir diğer husus ise fayansların dayanıklılığıdır. Birçok kez sıcağa ve soğuğa maruz kalması sebebiyle fayanslarda zamanla bozulmalar görülebilir. Bu sebeple fayans seçiminde dayanıklılığa dikkat etmek gerekir. Seçilecek ucuz ve ekonomik fayanslar, ileride yaşatabileceği sorunlar sebebiyle bir fayans yenileme maliyetine sebep olabilirler.

Son olarak seçeceğiniz modelleri daha sonra yapabileceğiniz değişiklere uyum sağlayabilecek şekilde seçmeniz, uzun vadede banyo fayanslarını değiştirme ihtiyacınızı ortadan kaldırır.

Fayans Modelleri Seçimi

2019 banyo fayans modelleri, banyo tasarımlarında yepyeni dekoratif fikirler sunuyor. Bunlardan birisi en gözdelerden biri olan Mürdüm Renkli Banyo Fayans Modelleridir. Dilerseniz uygulayacağınız 3D Banyo Fayans Modelleri ile banyonuza hayattan göz alıcı karelerle fark getirebilirsiniz.

Yepyeni tasarımları ile Toprak Seramik Fayans Modelleri de 2019 banyo fayans modelleri arasında en şık modellerden birisidir. Ya da banyonuzu bir çiçek bahçesine çevirebileceğiniz Çiçek Desenli Fayans Modelleri, modern bir hava kazandırabileceğiniz Seranova Fayans Modelleri, banyoya asil bir hava katacak olan Altın Sarısı Fayans Modelleri, 2019 banyo fayans modelleri arasında bulabileceğiniz diğer seçeneklerdir.

Bir önceki yazımız olan Romantik Banyo Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu