Tatil

Alternatif Tatilde Gis Tourism Farkı

Alternatif Tatilde Gis Tourism Farkı| Alternatif Tatilde Gis Tourism Farkı, Baharın gelip de hava sıcaklıklarının yükselmesi ile birlikte herkesin kafasında hem yılın yorgunluğunu atmak hem de yeni bir yer görmek adına nerede tatil yapsam sorusu geldi. Bu noktada birçok seçenek mevcut tabi ki. Burada olay sizin nasıl yapma isteğinizden geçiyor. Siz bu tatili yaparken dini vecibelerimi de da yerine getirebileyim inançlarımın gerekliliklerinden uzak kalmayayım sonuç da hiçbir Müslümanın sağlık zorunlulukları dışında dini inançlarını yerine getirmemesi mümkün değildir anlayışına sahipseniz. İbadetinizi yaparken herhangi bir engelle karşılaşmak istemiyorsanız ve ibadet noktalarını da rahatlıkla ulaşmaksa amacınız ve bu koşulları yerine getirebileceğiniz tatil yeri arayışına giriyorsanız son yıllarda bunun için de seçenekler artmakta. Bizde bu doğrultudan hareketle İslami otel anlayışına sahip otellerden biraz olsun bahsetmek istedik.

Tatil seçenekleri

Yukarıda bahsettiğimiz noktadan hareketle önceliğimiz İslami şartlara uygun otellerde alkolsüz içecek servisleri, açık büfe, üstelik helal et kavramıyla İslami kurallar ışığında kesilmiş etlerle yapılan yiyeceklerle içinizde herhangi bir tereddüt olmadan yemeklerinizi afiyetle yiyebilirsiniz. Ayrıca kadın ve erkekler için ayrı ayrı plaj, kapalı ve açık havuz. Avantajları sizleri beklemekte. Sunulan avantajlar bunlarla bitmiyor elbette. Diğer otellerde bulunan saunalar, masaj salonları, hamamlar tesettür otel tarzında hizmet anlayışına sahip otellerin birçoğunda mevcut. Çocuklu aileler içinde alternatifler sunan otellerde çocuklarınızı güvenle bırakacağınız çocuk havuzları ve oyun alanları var. Bütün bu tatil aktivitelerini yerine getirirken dini ibadetlerinizi yerine getirebileceğiniz mescit ve benzer özel alanlarda günün her saati size hizmet vermekte.

Nerden buluruz?

Tabi ki İslami kuralların dışında da herkesin tatil zamanı ve bu tatil için ayırdığı bütçede farklılıklar göstermekte. Bu noktada da GİS TOUR firmasının hizmet verdiği islamioteldetatil.com sitesinden faydalanabilirsiniz. Sitede herkesin istekleri doğrultusunda tam pansiyon, yarım pansiyon veya da her şey dahil avantajları sunan oteller oldukça fazla. Bunların dışında apartlar, butik oteller ve tatil köyleri de mevcut tabi ki. Size düşen kendiniz için en uygun yeri bulmak. Site hem bölge hem de tatilinizi geçireceğiniz yeri belirlemek anlamında birçok seçenek sunuyor.

Yurtiçi Otelleri, Turlar Ve Tatil Fırsatları yazımızı da okumanızı tavsiye ediyoruz.

https://hayatinkalbine.com/yurtici-otelleri…tatil-firsatlari/

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı