Finans

Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar| Gelir belgesi ibraz edilmeden ev hanımlarına kredi kartı veren birçok banka bulunmaktadır. Bankalar kurumsal faydalarını ön planda tutarak bazı başvuru şartlarının yerine getirilmesini isteyebilmektedir. İlk aşamada klasik kredi kartlardan faydalanılmasına olanak tanınırken ilerleyen aşamalarda kredi kartı limiti artırılabilmektedir. Kimlik bilgilerini içeren belge ile başvuru yapılabilmektedir. Aşağıda ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar açıklanmıştır.

İşbank

Ev hanımlarına özel bir kredi kartı yoktur. Ancak herhangi bir belge ibraz edilmesi istenmeden kredi kartı verilebilmektedir. Klasik kredi kartı olan İşbank Maximum kredi puan değerlendirilmesine göre verilmektedir. SMS aracılığıyla, internet sitesi üzerinden, banka şubeleri aracılığıyla ve çağrı merkezinden müşteri temsilcisi ile görüşerek kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.

Yapı Kredi Bankası

Taksitçi kredi kartı ile ev hanımlarına özel çok taksit imkanı sunmaktadır. Taksitçi kredi kartı kullanıcısına banka üzerinden ekstra 3 ay taksit avantajı sağlamaktadır. SMS ile internet sitesi üzerinden, banka şubeleri aracılığıyla ve çağrı merkezi üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.

Finansbank

Finansbank banka kartı olarak da kullanılabilen Fixcard kredi kartı ev hanımları için ideal niteliktedir. Taksitli alışverişler için oldukça avantajlı olan Fixcard başvurusu banka şubeleri üzerinden, internet sitesinden ve müşteri hizmetleri aranarak yapılabilmektedir.

Ziraat Bankası

Ev hanımlarına özel olarak bir kredi kartı seçeneği bulunmamaktadır. Ancak Ziraat Maximum kredi kartına kredi notu uygun olan ev hanımları başvurabilmektedir. Banka şubeleri, telefon bankacılığı, internet sitesi ve ATM ‘ler üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.

Garanti Bankası

Kredi kartı seçeneği olarak ev hanımlarına özel bir ürünü bulunmamaktadır. Ancak bünyesinde bulunan kredi kartlarından ev hanımlarına en uygun olanı Flexi kredi kartıdır. Banka çağrı merkezi aranarak, banka şubelerine bizzat gidilerek ve internet sitesi üzerinden kredi kartına başvuru yapılabilir.

Halkbank

Ev hanımlarına özel olarak bir kredi kartı bulunmamaktadır. Ancak Halk Bankası Paraf kredi kartına kredi puanı yüksek olan ev hanımları başvuru yapabilirler. İnternet sitesi üzerinden, telefon bankacılığı ile müşteri hizmetlerinden, banka şubelerinden ve SMS ile Paraf kart başvurusu yapılabilmektedir.

Vakıfbank

Kredi kartı seçeneği bol olmasına karşılık ev hanımlarına özel bir kredi kartı bulunmamaktadır. Ancak worldcard seçeneklerinden ev hanımları da yararlanabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu