Güzellik Estetik

Kalça Eritme Diyeti, Basen Eritme

Kalça Eritme Diyeti| Eğer basenleriniz ve kalçanız olduğu için rahatsızsanız o zaman kalça eritme diyeti ile kalçanızda bulunan yağlardan kurtulabilirsiniz. Söyleyeceğimiz kalça diyeti ile ayda beş kilo verebilirsiniz. Vereceğimiz kalça diyeti sayesinde ve ayrıca da düzenli olarak kalçanızdaki yağlar erimeye başlayacaktır. Sabah kahvaltısında balın içine beş damla kadar limon damlatınız. Ya da limonun içerisine iki tatlı kaşığı yulaf ezmesi de ekleyerek bu şekilde sabah kahvaltısını yapabilirsiniz. Ara öğünlerde ise diyet menünüz ceviz ve yeşil elma olmalıdır. Öğle yemeklerinizde de ızgara ya da közlenmiş yemekler veya sebzeler olmalı diye düşünüyorum. Bu ızgara bir et ya da bir tavuk da olabilir. Sebzelerden de közlenmiş patlıcan ya da közlenmiş biber de yiyebilirsiniz.

Kalça Eritme

Akşam yemeklerinizde ise bulgur veya semizotu gibi sebzelerde yiyebilirsiniz. Akşam yemeklerinizde yenilen sebzeler kalça eritmeye yardımcı olmaktadır. Ara öğünlerinizde atıştırma olarak meyve yediğiniz zaman da kalça ve basenlerde bulunan yağlar erimeye başlayacaktır. Bayanların çoğu fit bir kalçaya sahip olmaya çalışmaktadırlar. Bu durum da her kadının hayalidir. Kalçalarda bulunan yağlar çok zor erimektedir. Çok uzun bir süre boyunca aç kalmak da kalçadaki kiloyu kesinlikle eritmez. Her sabah egzersiz yaparak ve kalça eriten diyetini uygulayarak kalçanızdaki yağları eritmeye çalışacaksınız. Özellikle ara öğünlerinizde yediğiniz yiyecekleri değiştiriniz.

Basen Eritme

Çok fazla şeker, tatlı ve undan da uzak durmalısınız. Kalçadaki yağlar çok zor erimektedir. Bu söylediğimiz tavsiyelere uyarsanız mutlaka en kıza zaman da kalçanızdaki fazla yağlardan kurtulacaksınız. Ayrıca kalçanızdaki yağları eritmenin bir başka yolu da her gün yarım saat veya bir saat boyunca yürüyüş yapmalısınız. Unutmayın ki yürüyüş yapmak insanın vücudunu sıklaştırmaya yaramaktadır. Yazdığımız tavsiyelere uyarsanız en kıza zamanda kalçanız eriyecektir. Bu sayede istediğiniz gibi fit vücutlu bayan olabileceksiniz.

Doğal Yoldan Hızlı Kilo Vermenin Yolları yazımızı da okumanızı tavsiye ediyoruz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu