Otomobil

Otomatik Bagaj Açma Kapama Sistemi

Otomatik Bagaj Açma Kapama Sistemi| Otomobil kullanıcıları araçlarının her zaman kendilerine çeşitli avantajlar sunmasını isterler. Bunun içinde düzenli bakım yaptırabilir ve ek özellikler ekleyerek daha da kullanışlı hale getirebilirler. Otomobillerde sıkça kullanılan alanlardan biri olan bagaj kısmı bazı araçlarda aracın içerisindeki bir düğme yardımı ile açılırken bazıları ise anahtar yardımı ile açılmaktadır. Son dönemde çıkan yeni modellerde otomatik bagaj açma kapama özelliği bulunduğu gibi bu özellik kullanıcıları oldukça memnun etmektedir.

Aracın bagaj kısmını açmak isteyen birinin araçtan inerek arka kısma gidip anahtar yardımı ile bagaj açması bazen çok zor olabilir. Özellikle yağmurlu havalarda ve ya çocuklu olunması halinde sorunlar daha da büyüyecektir. Ancak otomatik olarak açılan bagaj sistemleri sayesinde sorun kalmamakta ve bir tık kadar kolay bir şekilde bagaja ulaşılabilmektedir.

Otomatik Bagaj Açma Kapama Sistemi Fiyat

Otomatik bagaj açma sistemi için bazı araçlarda bütün kapıların ve bagajın aynı anda açılması gerekir. Otomatik bagaj kapama sırasında ise çoğu zaman arızalı olan kapılar kapanmayabilmektedir. Her ne kadar bagaj kapanmış olsa da kapıları da tek tek kontrol etmek gerekebilmektedir. Böyle durumlarla karşılaşmak istemeyenler için otomatik bagaj açma kapama sistemleri satılmaktadır. Hem kumanda ile sadece bagajı açıp kapama hem de diğer kapıların açılıp kapanması bu uygulama ile daha da kolay bir hale gelebilmektedir.

Otomatik Bagaj Açma Kapama Sistemleri Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinde otomatik bagaj açma kapama sistemi yapılışı ile ilgili olarak çeşitli videolar bulunuyor. Bu videolara bakarak kısa sürede aracınıza uygun bir otomatik bagaj sistemi oluşturabilirsiniz. Otomatik bagaj açma kapama yapımı oldukça kolay olduğu gibi daha uyguna da mal edilebilmektedir.

Bazı araçların kumandasına uygulanacak olan yeni sistem ile hem kapılar hem de bagaj aynı anda açılabilmektedir. Bu sistemlerden kullanmak istemeyenler için internet üzerinde oldukça uygun fiyatlı otomatik bagaj açma sistemleri satışa sunulmaktadır. Sizde bu sistemleri ucuza alarak kullanabilirsiniz.

Otomatik bagaj sistemi yaparken araç kumandanız üzerinde ek tuşlar bulunuyorsa bu tuşları bagaja yönlendirerek de bagajın açılıp kapanması sağlanabilmektedir. Bunun için internet üzerinden videoları izleyerek sistem hakkında bilgi alabilirsiniz.

Otomatik Bagaj Açma Kapama Sistemi Fiyatları

Bagaj açma kapama sistemi almak isteyenler için internet üzerinde çeşitli fiyatlar bulunuyor. Alıcı ve kumanda şekline oluşturulan bu sistemlere 25-300TL arası ödeme yaparak sahip olabiliyorsunuz. Ürünlerin fiyatı yükseldikçe sundukları avantajlarda artıyor. Yedek şekilde satışa sunulan kumandaların her araca uyumlu olup olmadığı ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunuyor.

Türkçe kolay kullanım kılavuzu gibi seçeneklerin bulunduğu markaların yanı sıra araçlara özel seçeneklerin bulunduğu otomatik bagaj açma kapama sistemleri de bulunuyor. Bu ürünleri alırken aracınızla uyumlu olup olmadığına bakmanız ve bir ustaya danışmanızda fayda bulunuyor.

Uzaktan açma kapama yapılabilen bagaj kumandaları alıcısının sunduğu özelliklere göre klima, kapı ve bagaj gibi çeşitli alanları çalıştırabiliyor. Büyük araçlarda daha büyük enerjiye ihtiyaç duyulabilen bagaj sistemleri olduğu için Volt olarak yüksek modeller satılıyor. Tır, kamyon gibi araçlarda voltu yüksek açma kapama sistemleri daha iyi bir performans sunumu yapıyor.

Aracınızda merkezi kilitleme sistemi bulunuyorsa bu sisteme ek olarak bagaj açma kapama sistemini de bu sisteme dahil edebilirsiniz. Bu ekleme ile uyumlu yeni kumandaya sahip olabileceğiniz gibi çok uzak noktalardan dahi açma kapama yapabilecek kumandalar ile kolay bir şekilde aracınızın bagajını açıp kapatabilirsiniz. Ticari araçlarda, otomobillerde, otobüs ya da minibüs gibi araçlarda da kullanılabilir olan bu sistemler uzun süre kullanılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu