Güzellik Estetik

Bim Siyah Nokta Bandı

Bim Siyah Nokta Bandı| Bim siyah nokta bandı, diğer siyah nokta bantlarına göre oldukça uygun fiyatlı ve diğer siyah nokta bantlarından da kullanışlıdır.

Siyah Nokta Bandı Nedir?

Siyah nokta bantları, yüzünüzün ya da cildinizin belli bir bölgesi için üretilmiş olan ve o bölgede kullanılması uygun olan bantlardır. Siyah nokta probleminin yoğun görüldüğü bölgeler için özel olarak üretilmiştir. Özellikle çene, T bölgesi ve burun bölgesi için özel olarak şekillendirilmiş bantlardır.

Siyah Nokta Bantları Nasıl Kullanılır?

Siyah nokta bantlarını cildinizin yapıştırılması gereken bölgesine hafif nemli cildinize yapıştırırsınız ve cildinizde hafif bir yanma ya da kaşınma hissi uyandırana kadar bekletirsiniz. Daha sonra bantları çıkartarak cildinizi bol su ile yıkayabilirsiniz. Böylece cildinizin hem gözenekleri açılmış olur hem de siyah nokta problemi görülen bölgeleriniz de siyah noktalardan arındırılmış olur.

Bim siyah nokta bandı

Bim siyah nokta bandı, diğer siyah nokta bantlarına göre daha uygun olduğu için mutlaka denenmesi gereken bir üründür ve bu ürün bant şeklinde olduğu için de oldukça kullanışlıdır. Her ne kadar markadan markaya kalite değişse de, Bim’in siyah nokta bantları diğer markalara göre daha başarılı denilebilir. Elbette ki deneyip ürünün cildinizdeki faydalarını görmenizde ve ciltteki etkilerine bakmanızda fayda var. Her ürün her ciltte aynı sonucu göstermeyeceği için sizinkine nasıl uyum sağlayacağı ya da yan etki gösterip göstermeyeceğini deneyerek öğrenebilirsiniz. Zaten oldukça uygun olduğu için kaybedeceğiniz bir şey olmayacaktır.

Diğer siyah nokta bantları gibi bu ürün de hafif sıvı dolu bir paketin içindedir ve cilde bu sıvısı ile yapıştırıldığında olumlu sonuç verir. Bu sıvı ciltteki gözenekleri açarak teninizi besler ve pürüzsüz bir hale getirerek siyah noktalarınızın temizlenmesini sağlar.

Bir önceki yazımız olan Diş Macunu Sivilcelere İyi Gelir Mi? başlıklı makalemizde diş macunu, diş macunu sivilcelere ve sivilce hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu